Archiwum kategorii: zegarki

Jakie Zegarki Noszą Chińscy Rodzice Z Klasy Średniej?

Dla rodziców i dzieci w Chinach egzamin wstępny do college’u jest testem, z którym trzeba się zmierzyć w życiu. Przynajmniej dla zdecydowanej większości rodzin obecnie egzamin wstępny do szkoły dla dzieci w pewnym stopniu określa, czy w przyszłości będzie więcej opcji dróg. Seriale telewizyjne oparte na temacie „egzaminu wstępnego do college’u” nie są rzadkością. Niedawno w telewizji David wyemitowano serial telewizyjny „Little Happy”. Tego lata publiczność ponownie zaprezentowała delikatny temat „egzaminu wstępnego do college’u”.

Zdjęcia z serialu „Mała radość”
 Zespół, w którym występują Huang Lei, Hai Qing, Xiao Tao Hong, Sha Yi, Wang Yihui i Yong Mei, można powiedzieć, że ma większą siłę. Seria opowieści o egzaminach wstępnych do college’u trzech rodzin również ma swój smutek i radość. Ale wszystkie trzy rodziny mają jedną wspólną cechę, i to jest tło rodziny klasy średniej.

Rola Huang Lei i Hai Qing w dramacie kontynuuje cechy osobowości w „Małym rozstaniu”
 Zarówno Huang Lei, jak i Hai Qing grali małych liderów firmy w sztuce (rola Huanga Lei zmieniła się z lekarza na firmę produkującą urządzenia medyczne); Xiao Tao Hong i Sha Yi grali rozwiedzioną parę, a Sha Yi była szefem firmy Xiao Tao Hong jest pedagogiem szkolnym, który trzyma 4 zestawy domów w okręgach szkolnych; para Wang Zhihui i Yong Mei są dwojgami urzędników państwowych, a jej mąż jest szefem okręgu …

Huang Lei gra Fang Yuan w sztuce

 Kochająca matka, nieco niegrzeczny syn, może być wzorem dla wielu chińskich rodzin. Po tym, jak Fang Yuan grany przez Huanga Lei zrezygnował ze sztuki w szpitalu, skoczył do firmy produkującej urządzenia medyczne, ale nie osiągnął jeszcze poziomu reżysera, więc nosił okrągłą obudowę i tarczę z gradientowym wzorem, podobnie jak Elegancki zegarek Le Méridien, ponieważ jest po prostu podejrzliwy, więc nie wymienię zegarka (głowa psa, aby uratować życie). Jednak tak zaprojektowany zegarek ma duży przedział cenowy w średniej marce zegarmistrzowskiej. W połączeniu z jego rolą w grze cena nie powinna przekraczać 50 000 lub 2-3 milionów.

Hai Qing gra w sztuce matkę Fanga Yifana, Tong Wenjie

 W porównaniu do słabości taty, Hai Qing wydaje się być bardzo silny w grze, zarówno w pracy, jak i życiu, a jego wydajność zegarka jest bardziej przyciągająca wzrok niż tata. Ze względu na stosunki robocze (praca w firmie public relations) ubiór Haiqing ma bardzo duże znaczenie dla obecnych kobiet w miejscu pracy. Pierwszy odcinek, jej długie kolczyki i czarna sukienka, położył podwaliny pod „wygląd silnej kobiety”.

Hai Qing nosił w sztuce Omega Speedmaster (Cappuccino)

 Hai Qing nosił w spektaklu zegarek z serii Omega Speedmaster (Cappuccino), który powinien być nową kolorystyką wprowadzoną na rynek w 2017 r. Cena krajowa wynosi 69 500 juanów. Dla menedżera firmy public relations, noszenie Omegi Speedmastera można powiedzieć, że podkreśla zarówno jej gust, jak i umiejscowienie postaci.

Na zdjęciach z dramatu Haiqing wydanych przez „Little Joy” widzimy też, że w dramacie nosiła także zegarek Omega Seahorse (zdjęcia z Internetu)

Nosiła tego „Złotego Konia” w tym zdjęciu.

Występ Tong Wenjie grany przez Hai Qing w spektaklu jest niezwykły

 Mówiąc o tej rodzinie, w sztuce Fang Yuan (Huang Lei) powiedział: „Mój dochód nie jest tak wysoki jak moja teściowa”. W tym przypadku nie wiem, czy proporcja obecnego składu rodziny stanowi zdecydowaną większość, ale badania pokazują, że Dochody kobiet na świecie stale rosną. Istnieje coraz więcej rodzinnych modeli silnych kobiet i słabych mężczyzn.

Haiqing nosił na ulicy lotniska zegarek Rolex Cosmograph Daytona 116598 RBOW.
 Haiqing w życiu uwielbia także zegarki z tarczami o dużej średnicy. Rolex Cosmograph Rainbow Circle Daytona sprzedaje w Chinach za około 730 000 juanów.

Syn Fanga Yuan nosił w sztuce zegarek Rameno w cenie około 2000 juanów

 Dla jedynego dziecka z klasy średniej zegarek o długości ponad 2000 jest również zgodny z rolą tej roli. Myślałem, że kiedy byłem w gimnazjum, miałem tylko zegarek kwarcowy Swatch i nosiłem go przez wiele lat. Dla uczniów gimnazjów przyniesienie telefonu komórkowego może nie być tak wygodne, jak noszenie zegarka w celu uzyskania czasu, a wiele szkół nie pozwala uczniom na przynoszenie telefonów komórkowych do szkoły. Najbardziej prawdopodobnym wyborem wśród uczniów gimnazjów jest projekt i niedrogie zegarki, które wolą młodzi ludzie tacy jak Casio i Swatch.

Sha Yi i Xiao Tao Hong grają w sztuce rozwiedzione pary

Xiao Tao Hong nosił w sztuce klasyczny zegarek Omega

 Xiao Tao Hong gra w sztuce rozwiedzioną matkę, więc wychowanie córki, która ma zamiar przystąpić do egzaminu wstępnego na studia, jest wyjątkowo trudne. Jej zdaniem nie bycie „Uniwersytetem Pekińskim w Tsinghua” kończy się niepowodzeniem, a presja wywierana na jej córkę i na nią jest szczególnie wielka. I była bardzo dalekowzroczna i kupiła 4 zestawy szkolnych pomieszczeń w okręgu szkolnym. Wynajęty sam czynsz może przynieść jej mnóstwo pieniędzy każdego miesiąca (poznaj pokój w okręgowym okręgu szkolnym w Pekinie …), a jako była nauczycielka Ponieważ zajęcia są oferowane studentom, jej dochód nie jest niski.

„Trzyletnia egzamin wstępny do college’u, pięcioletnia symulacja Xiao Tao Honga”, szczegóły są na miejscu

Otworzyła nawet okno przy biurku córki

Xiao Tao Hong nosił zegarek Constellation

 Egzamin wstępny do szkoły jest przeszkodą dla każdej rodziny. Patrząc wstecz, w rzeczywistości nie ma nic. Pomyślałem, że chociaż mój czas na egzamin wstępny do szkoły jest bardzo krótki, moi rodzice zabierają mnie na przejażdżkę i relaksują się w wolnym czasie. Zawsze wciśnięty, mocno, może sznurek zapada się w pewnym momencie?

Ponadto znalazłem również ten sam zegarek od nauczyciela Li Menga, co dyrektor szkoły w sztuce.

 Rodzina grana przez Wanga Yihui, Yongmei i Guo Zifana

Guo Zifan nosił w sztuce czarny gumowy zegarek elektroniczny

Guo Zifan jako Ji Yangyang

Rodzice zagrali Yongmei i Wang Yihui
 Ze względu na szczególny charakter pracy Ji Yangyang nie był wychowywany przez rodziców, gdy był dzieckiem, ale wychowywał go wujek, dziadkowie. Z powodu egzaminu wstępnego do szkoły rodzice wrócili na swoją stronę. Mimo to był zardzewiały, obrzydliwy i odporny. Od czasu do czasu zdarzało się to w wielu rodzinach. Historia rodziny rozwinęła się do tego stopnia, że ​​„okłamała” łzy wielu widzów.

 W rzeczywistości, bez względu na to, czy jest to rodzina bogata, czy biedna, miłość rodziców do ich dzieci nigdy się nie zmieni. Kiedy egzamin wstępny na studia inspiruje wszystkie sprzeczności, kiedy przechodzimy egzamin wstępny na studia i oglądamy się za siebie, jest to bardzo mała rzecz w naszym życiu. Dla rodziców i dzieci, którzy są poddawani egzaminowi wstępnemu na studia, życie jest długie i przed nami jeszcze długa droga.

Kunlun Wprowadza Na Rynek Pamiątkowy Zegarek Golden Bridge Tourbillon

W tym roku przypada 30. rocznica premiery zegarka Corum Golden Bridge. Seria Golden Bridge bezprecedensowo wykorzystała prostokątny system czasu podróży, który przyniósł rewolucyjne dzieło i dlatego zyskał prawdziwą pochwałę jako zegarek reprezentacyjny. Corum wprowadził na rynek Golden Bridge Tourbillon jako pamiątkowy model z okazji 30. rocznicy premiery Golden Bridge. Golden Bridge Tourbillon jest nie tylko wyposażony w szafirową szynę, ale także w urządzenie do ucieczki tourbillon, wyczyn rzemieślniczy. Szyna mechanizmu CO213 w oryginalnej serii została pierwotnie wykonana z 18-karatowego złota, aw tym pamiątkowym zegarku szyna mocująca ramę tourbillon została wykonana z przezroczystego szafiru. Wymaga to znalezienia techniki pozwalającej na współistnienie szafiru i złota, dwóch materiałów o całkowicie różnych twardościach, sztywnościach i współczynnikach rozszerzalności.
Tylko 0,6 mm szafirowa szyna komplikuje produkcję. Rama tourbillon zamocowana na przezroczystej szafy szafirowej wygląda bardzo wyraźnie. Uskok jest wykonany z krzemu. 18-karatowe czerwone złoto-kształtne pudełko ma wymiary 34 x 51 mm, jest polerowane i satynowane.

Proste I Szlachetne: Zalecane Trzy Zegarki Vacheron Constantin Heritage

[Polecany przez Watch House Boutique] Zabytkowe zegarki Vacheron Constantin to model o prostym stylu, zainspirowany modelami Vacheron Constantin stworzonymi w latach 50. XX wieku, o idealnych kółkach i harmonijnych proporcjach, co uniemożliwia Vacheron Constantin Jedna z brakujących serii. Dzisiaj Watch House poleca wszystkim trzy zegarki z serii Vacheron Constantin dla wszystkich, mam nadzieję, że wszystkim się podobają.

Zegarek Vacheron Constantin PATRIMONY 85180 / 000G-9230

Obejrzyj serię: Heritage Series
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: białe złoto 18K
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 40 mm
Krajowa cena publiczna: 206 000
Obejrzyj szczegóły: Samozwijający się mechanizm Q6, składający się z 196 części, pełne zasilanie zapewnia 40 godzin rezerwy mocy.

Zegarek Vacheron Constantin PATRIMONY 81180 / 000G-9117

Obejrzyj serię: Heritage Series
Rodzaj ruchu: maszyny ręczne
Materiał koperty: białe złoto 18K
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 40 mm
Krajowa cena publiczna: 144000
Obejrzyj szczegóły: vacheron / 7638 /
Komentarze do zegarka: Można powiedzieć, że ten zegarek jest niezwykle prosty, bez wyświetlania daty, a nawet druga wskazówka zegarka jest odcięta. Na tarczy znajduje się tylko prosty oburęczny wyświetlacz, prostszy i bardziej wytrzymały. Zegarek jest wyposażony w całkowicie ręczny mechanizm zwijania, który jest samozwijającym się kalibrem 1400 kalibru wyprodukowanym przez Vacheron Constantin, który zapewnia 40-godzinną rezerwę mocy dla całego łańcucha.

Zegarek Vacheron Constantin Heritage 87172 / 000R-9602

Obejrzyj serię: Heritage Series
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 38 mm
Krajowa cena publiczna: 250000
Obejrzyj szczegóły: vacheron / 7509 /
Recenzja zegarka: ten zegarek ma małą trójkę, z małą drugą tarczą o godzinie 9 i oknem wyświetlania daty o godzinie trzeciej, która przypomina tarczę zegarka. Skala jest wyświetlana, a znaczniki godzin są ustawione na 24 diamenty. Jest niski i luksusowy. Zegarek jest wyposażony w automatyczne centrum nawijania cal.2455 wewnątrz zegarka, które może zapewnić 40 godzin rezerwy mocy po pełnym uzwojeniu.

Podsumowując: zegarki z serii Vacheron Constantin wyglądają całkiem zadowalająco, ale seria Heritage zawiera najbardziej unikalne DNA Vacheron Constantin, które jest symbolem najwyższej elegancji Vacheron Constantin. Dzięki wyjątkowej okrągłej obudowie i klasycznemu designowi, który wykracza poza czas i przestrzeń, odzwierciedla swoje korzenie w oparciu o zaawansowane Najczystsza tradycja zegarmistrzowska.

F.P. Podróż Charytatywne Chwile Wysoka Cena-aktualności Podróż F.P.

Organizacja charytatywna Action Innocence, która zawsze była organizacją zajmującą się ochroną i obsługą dzieci, zorganizowała wieczór charytatywny. F.P. JOURNE wziął udział w aukcji dwoma zegarkami specjalnymi, jednym z nich był Tourbillon Souverain, a drugim élégante, oba oparte na ekskluzywnej purpurowej myśli Action Innocence. Aukcja była dość żywa: po tym, jak kilku dobrych przyjaciół Aurel Bacs, Robert Manoukian i Claude Sfeir rywalizowali o licytację, oferta Tourbillon Souverain wzrosła do 350 000 $.

F.P. JOURNE bierze udział w aukcji w zegarku edycji specjalnej Tourbillon Souverain.

Licytujący Claude Sfeir wygrał ostatnie „zwycięstwo”, ale inny licytujący, Robert Manoukian, hojnie przyczynił się, dodając dodatkowe 300 000 franków szwajcarskich do najwyższej oferty, pozwalając temu wyjątkowemu Tourbillon Souverain zebrać 650 000 $ na tej aukcji; Élégante z tytanową kopertą i białym gumowym paskiem zostało sprzedane za 55 000 CHF. Aukcja charytatywna Action Innocence zakończyła się hojnym wysiłkiem gości.

 Action Innocence Charity Evening, zegarek élégante sprzedany za 55 000 CHF

Ceramiczny Zegarek Panerai Radiomir Power Reserve

W nowo wprowadzonym na rynek Radiomir8 Days Ceramica – 8-dniowy zegarek ceramiczny z 8-dniową rezerwą chodu, Panerai ręcznie nawija zaawansowaną ceramikę i Panerai, które zostały opracowane niezależnie przez fabrykę zegarków Neuchâtel. P.2002 / 3 Ruch jest sprytnie połączony. Radiomir 8 Days Ceramica – 45 mm 8-dniowy zegarek ceramiczny z rezerwą mocy (PAM00384) należy do modelu kolekcji historycznej, z limitem do 700 sztuk. Materiał ceramiczny ma wyjątkowy wygląd i doskonałą twardość, odporność na zarysowania, odporność na korozję i odporność na wysoką temperaturę. W ostatnich latach stał się jednym z materiałów wybieranych w branży zegarków wysokiej klasy. Panerai wybrał syntetyczny materiał ceramiczny zastosowany w obudowie 8-dniowego zegarka ceramicznego Radiomir 8 Days Ceramica – cyrkonu (ZrO2). Materiał ten jest wytwarzany ze sproszkowanych surowców w procesie izostatycznym, więc jego Wygląd jest bardzo równy i gładki. Mechanizm ręcznego nawijania P.2002 / 3 firmy Panerai ma 8-dniową rezerwę mocy, ma nie tylko trzy lufy, ale także liniowy wyświetlacz rezerwy mocy na tarczy. Oprócz daty w pozycji na godzinie 3 ruch jest wyposażony w specjalne urządzenie, które pozwala użytkownikowi szybko i indywidualnie regulować wskazówkę godzinową bez dostosowywania wskazówki minutowej. Radiomir 8 Days Ceramica – 8-dniowy zegarek ceramiczny z rezerwą mocy 45 mm ma całkowicie czarny wygląd, bez względu na to, czy jest to kultowa tarcza w kształcie kanapki w ceramicznej obudowie w kształcie poduszki, czy zegarek tytanowy pokryty powłoką DLC (diamentopodobny) Zapięte paski bawole są w kolorze czarnym. Wygląd obudowy z tarczą jest w harmonii z ogólną stylistyką, a przez szafirowe okno widać wyrafinowane detale ruchu. Wszystkie kultowe elementy na tarczy, w tym duże liczby i godziny, wskazówki i małe sekundy o godzinie 9, okno daty i liniowy wyświetlacz rezerwy mocy, są pokryte specjalną warstwą jasnobrązowego materiału Super-LumiNova? Luminous. Radiomir 8 Days Ceramica – 8-dniowy zegarek ceramiczny z 8-dniową rezerwą mocy (PAM00384) należy do modelu kolekcji historycznej, przy ograniczonej produkcji 700 sztuk.

Wanguo Watch I Lawrence Sports Charity Foundation Pokazały Inżynierom Automatyczne Zegarki Zwycięskim Dziewczynom W Ugandzie W Konkursie Malarskim

Niedawno firma Schaffhausen IWC przyjechała do Ugandy i przedstawiła inżynierowi specjalną edycję „Lawrence Sports Charity Foundation” automatyczny zegarek (model: IW323909) zwycięskiej dziewczynce Nakayenga Zahara. Z tyłu zegarka jest pięknie wygrawerowany i przedstawia zwycięskie obrazy dziewcząt w konkursie rysunku dla dzieci organizowanym przez Schaffhausen. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w lokalnej szkole, w której uczestniczyli pracownicy programu zapobiegania AIDS (COBAP), dzieci wspierane przez Lawrence Sports Foundation i matki Nakayenga Zahara, a dziewczęta otrzymały roczny sponsoring edukacji szkolnej.

   W ramach wsparcia sponsoringowego i wywiązania się ze zobowiązania na rzecz Lawrence Sports Charity Foundation, Schaffhausen IWC odwiedziło wspólnotowe biura kontroli AIDS, stadiony i lokalne szkoły. Atmosfera na scenie była entuzjastyczna i aktywna, a przedstawiciele Schaffhausen IWC i Lawrence Sports Foundation zostali powitani ciepłymi oklaskami. Przepiękne obrazy Nakayenga Zahary pokazują wartości, na które nalega Schaffhausen: pasję, zaangażowanie, odpowiedzialność i wydajność.

   Georges Kern, CEO marki, powiedział: „Projekt Lawrence Sports Foundation ma ogromne znaczenie i Schaffhausen IWC z dumą bierze w nim udział”.

   Schaffhausen IWC sponsoruje i wspiera projekt charytatywny Lawrence Sports Charity Foundation na poziomie globalnym Każdego roku wypuszczany jest zegarek w limitowanej edycji, z niebieską kolorystyką Lawrence, co oznacza nadzieję, a dolna część zegarka jest wygrawerowana nagradzanymi obrazami. Podobnie jak w przeszłości część przychodów ze sprzedaży tego zegarka zostanie przekazana na rzecz Lawrence Sports Foundation.

   Edwin Moses, przewodniczący Lawrence World Sports Academy, Tegla Loroupe, kenijski biegacz długodystansowy oraz członkowie Lawrence World Sports Academy uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagród. Edwin Moses powiedział: „Lawrence współpracuje z Schaffhausen IWC od ponad dekady. Sprzedaż limitowanych zegarków przekazanych przez IWC zostanie wykorzystana bezpośrednio na wsparcie projektu charytatywnego Lawrence, pozwalając dzieciom mieć nadzieję i marzyć swobodnie. Sport to skuteczny sposób na promowanie zmian społecznych i chciałbym podziękować Schaffhausen za cenne wsparcie. ”

Felix Baumgartner Będzie Obecny Na Konkursie Adac Nurburgring 24 2014

Według wartowni, słynne zawody wyścigowe „Nurbergring 24 godziny” odbędą się 21 czerwca br. W górach Eifel w Niemczech. FELIX BAUMGARTNER, który jest również wiernym fanem sportów ekstremalnych, weźmie udział w naszych zawodach.

 Najwybitniejszy na świecie spadochroniarz ze stałymi punktami podejmuje nową przygodę: kieruje Audi R8 LMS, by zmierzyć się ze znanym na całym świecie torem Northern Ring Circuit w Nürburgring.

 Baumgartner przeszedł do historii w 2012 roku, wyskakując z kokpitu balonu o wysokości 38 969 metrów (127 852 stóp), spadając na Ziemię z prędkością do 1358 kilometrów na godzinę (843 mil na godzinę), kończąc Część projektu Red Bull Stratos, jednego z najwyższych spadków wysokości w historii.

 Baumgartner uzyskał już prawo jazdy, prowadził już Subaru Imprezę w rajdzie, prowadził również Volkswagena Scirocco na torze Hockenheim i ścigał się na Mistrzostwach Świata Motocykli w Walencji 2013 Dani Pedrosa i Marc Márquez z zespołu Poso-Honda dopingowali.

 Przed wejściem na niebezpieczny tor Northern Ring 44-letni Baumgartner rozpocznie kompleksowy program treningowy z zespołem Audi Experience Team, we współpracy z pięciogodzinnym mistrzem Le Mans, Frankiem Bielą, trzema Mistrz Marco Werner i doświadczony Pierre Kaffer.

 „Podejście Baum Gatnera do nowego zadania jest tym, czym powinien być zawodowy sportowiec” – powiedział kierownik zespołu Sepp Haider, który również sam był kierowcą rajdowym. „Chętnie się uczy, ma silną ciekawość, umie oceniać otoczenie zewnętrzne i jest w 100% zmotywowany do robienia rzeczy”.

 Audi R8 LMS ma maksymalną prędkość 195 mph. Maksymalna prędkość dla Baumgartnera wynosi 843,5 mph.

Omega Obsługuje Międzynarodowy Szpital Orbis Eye

W 2011 roku Omega i International Orbis zorganizowały dokument pt. „Ich oczami”. Organizacja jest organizacją non-profit zajmującą się świadczeniem wysokiej jakości usług medycznych dla pacjentów z chorobami oczu w odległych obszarach. Po południu, 29 lipca, w czasie londyńskim, Omega pokazała film w Omega London Clubhouse w dzielnicy Soho. Dr Robert Walters, Przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Orbis, Pan Stephen Urquhart, Globalny Prezydent Omega, oraz Janice Burton, gwiazda Paraolimpijska i laureatka nagrody Imperium Brytyjskiego, Janice Burton Pani) przybyła na miejsce i odbyła dyskusję na temat misji Orbis.
旁 W filmie „Jasne oczy” opowiadał znany aktor Daniel Craig, który zasłynął z roli w Jamesie Bondzie. Wcześniej Craig podróżował do Mongolii, aby spotkać się z międzynarodowym zespołem medycznym Orbis, w tym ekspertami medycznymi, technikami i pilotami. Będąc tam, był świadkiem z pierwszej ręki, że operacja oka Obis International odzyskała wzrok niewidomych dzieci i zmieniła ich życie.
Prezydent Orbis, dr Robert Walters (z lewej), globalny prezydent Omega, pan O’Kewa (z prawej), paraolimpijska gwiazda, brytyjski medalista imperialny Jonathan Burton (środkowy) dokument „Bright „Oczy” wyświetlane w ekskluzywnym londyńskim klubie Omegi.
Film jest wyświetlany w Eternal Garden Room w ekskluzywnym londyńskim klubie Omega. Później gospodarz Zoey Bird zaprosił dr Waltersa, przewodniczącego Międzynarodowej Organizacji Orbis i okulistę, aby przedstawili publiczności organizację Orbis i jej misję. Walters wskazał, że większości ślepoty na świecie można zapobiec lub uleczyć. Do tej pory ORBIS leczył 18,8 miliona pacjentów z chorobami oczu i zapewnił szkolenie medyczne dla ponad 250 000 lekarzy na całym świecie. Powiedział, że wyniki te przyniosły światu pełne nadziei przesłanie: 80% światowej ślepoty można zapobiec, a każdy z nas może się do tego przyczynić i wprowadzić zmiany.
科 Globalny prezydent Omega Okehua powiedział, że praca Międzynarodowej Organizacji Orbis jest tak znakomita, w dużej mierze ze względu na ich natychmiastowy i znaczący efekt leczenia. „Osiągnięcia Obisa są tak imponujące, ale musi polegać na zbieraniu funduszy, aby utrzymać swoją działalność, co jest bardzo zaskakujące. Okazuje się, że każdy, kto obejrzał ten film, będzie chciał zrobić to po swojemu. Przyczynia się do sprawy, a Omega jest dumna z tego, że nakręciła ten film. ”Omega obiecała przekazać co najmniej 1 milion USD na Międzynarodową Organizację Orbis.
(Od lewej do prawej) Dr Robert Walters, przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Orbis, Pan Okewa, Prezydent Omega i Pani Janice Burton mówili o misji Orbis. Pani Janice Burton opisała swoje doświadczenie Paraolimpijskie i poruszyła gości mediów.
Jen Jennifer Burton, laureatka Orderu Zasługi Imperium Brytyjskiego, również wzięła udział w dyskusji. Janice miała problemy z oczami we wczesnym dzieciństwie i była całkowicie ślepa w wieku 21 lat. Ale zdobyła w sumie 23 medale w czterech Igrzyskach Paraolimpijskich, Brytyjczycy, którzy zdobyli najwięcej medali. Przypomniała sobie czas, kiedy stała na platformie startowej i podczas przygotowań do gry usłyszała dźwięk, ale błędnie myślała, że ​​to sygnał skoku. Kiedy zdała sobie sprawę, że to tylko hałas dochodzący z audytorium, pozostali sportowcy już byli w wodzie, więc szybko wskoczyła do basenu, a potem „poszła wszyscy popływać naprzód i poczuła się jak głupiec”. Po wyjściu z puli po meczu niespodziewanie dowiedziała się, że wygrała mistrzostwo. Jej doświadczenie poruszyło wszystkich obecnych. Janice jest pasjonatką Międzynarodowej Organizacji Orbis i jej pracy. Powiedziała, że ​​jej przesłanie dla osób niewidomych jest jasne: „Nigdy nie rezygnuj z nadziei – nigdy nie możesz przewidzieć, co na Ciebie czeka. Podejmij wyzwanie odważnie , Daj z siebie wszystko ”.
Pod koniec wydarzenia trzej goście i gospodarz Zoe Bird przypomnieli publiczności, że 70% międzynarodowych wydatków ORBIS pochodzi z osobistego pozyskiwania funduszy. „Darowizna jednej osoby może być nieznaczna, ale wspólny wysiłek może mieć ogromną różnicę” – powiedział dr Walters. W tym momencie mąż Janice Burton, Kevin, wystąpił naprzód i wręczył banknot 10 funtów W rękach lekarza. „Dziękuję”, kontynuował dr Walters. „Za te 10 funtów możemy kupić wystarczającą ilość antybiotyków, aby zapewnić, że 5 dzieci nie zostanie zaślepionych zapaleniem spojówek. Jest to zmiana, którą przynosi jedna osoba, my To takie proste ”.
Zakończenie dyskusji w ten sposób jest naprawdę znaczące. Jest to doskonały przykład pokazujący ludziom, jak mogą wykorzystać własną moc, aby wesprzeć międzynarodową organizację Orbis w ratowaniu ślepoty na całym świecie.

Nowy Pretendent Astral Blue Emilion Obejrzyj Krótki Komentarz

Amyron to jedna z najstarszych marek zegarków w historii. Dzięki swoim znakomitym umiejętnościom zegarów i doskonałej sztuce dekoracyjnej, na początku powstania marki Amyron, po ponad 300 latach rozwoju, jest teraz Nadal ma status, którego nie można zignorować w ołtarzu. Dzisiaj w Watch House pojawi się nowy zegarek z serii pretendentów wprowadzony przez Emilion w 2014 roku. Oficjalny model zegarka to: 08.1169.G.6.AW.98.6.

Zegarek z serii Emilion Challenger to nowa seria nurkowań głębinowych wprowadzona przez Emilon w 2014 roku. Różnica między zegarkiem a innymi zegarkami do nurkowania polega na prostym designie, elegancji męstwa i elegancji mężczyzn. Sztywny i elastyczny styl życia.

Niebiesko-niebieski dysk jest niezwykle prosty i modny, symbolizując nieskończone granatowe morze. Precyzyjna obudowa jest zbudowana, a wodoodporność 300 metrów zapewnia, że ​​zegarek jest również doskonały pod względem odporności na kurz i uderzenia.

   Głębokie dziedzictwo historyczne i kulturowe Amyron zapewnia, że ​​każdy zegarek, który wypuszcza, ma duchowy chrzest i tęsknotę za lepszym życiem. Ten zegarek Challenger ma wodoodporność 300 metrów, dzięki czemu zegarek zanurzy się z tobą w głębokim błękitnym morzu.

   Korona jest jedynym łącznikiem między światem zewnętrznym a ruchem, więc jest również absolutnym celem zegarka. Zegarek Emilon Challenger wykorzystuje najlepszą konstrukcję wkręcaną w celu zapewnienia wodoodporności, aby zapewnić wodoodporny efekt zegarka. A mimowolna czerwona spryt i skoki na koronę sprawiają, że sportowe osiągi i biznesowy temperament uzupełniają delikatny i elegancki zegarek Emilon.

   Po ponad 300 latach zmian w erze, Emilion jest nadal poszukiwany przez wielu ludzi. Powodem jest odziedziczona najwyższa jakość. Różne kąty uznania dla zegarków Emilion sprawiają, że ludzie odczuwają jego różne uroki. Oświecenie.

   Nowy zegarek Challenger ma również DNA unikatowej marki Emilona, ​​unikatowe skrzydełka czasu w kształcie skrzydeł, a zakrzywiona konstrukcja występów zegarka i części łączących pasek są lekko zakrzywione, podobnie jak latający orzeł. Szybując po niebie, ta funkcja stała się teraz najbardziej charakterystycznym szczegółem do identyfikacji zegarków Emilion.

Całkowicie stalowa bransoletka ze szczotkowanym wykończeniem na środku i polerowanym wykończeniem na krawędziach.

Pasek tego zegarka ze stali nierdzewnej jest wyposażony w składaną klamrę, którą można odpiąć, naciskając łatwy i łatwy do noszenia środkowy przycisk.

   Zegarek jest zaprojektowany z dolną i dolną śrubą, a obudowa i tylna pokrywa są mocowane za pomocą śrub. Jest to również obecny sposób montażu wodoodpornych zegarków. Ponieważ taki montaż jest stosunkowo wodoodporny, zegarek jest wyposażony w pełny Automatyczny ruch nawijania, dokładny i niezawodny czas podróży.

   Uważni ludzie przekonają się, że design każdego zegarka Emilion odpowiednio odzwierciedla jego szlachetny i elegancki urok marki, a ten najnowszy zegarek Emilion Challenger nie jest wyjątkiem.

Podsumowanie: Ktoś kiedyś powiedział, że znaczenie zegarków Amy Long jest nie tylko luksusem, ale także dziedzictwem, a każdy drobiazg precyzyjnych szczegółów pozwala im zapiąć się na nadgarstkach ludzi dzięki ich luksusowi. Myślę, że tym razem Amy Najnowszy zegarek wprowadzony przez Long to nie tylko dowód siły, ale także legenda, którą ludzie i Amy Long oglądają nieumyślnie w miłości. (Chen Zhongyun, House of Pictures / Text Watches)

Aby uzyskać więcej informacji o zegarku, kliknij: emile / 34290 /

Naucz Się Rozpoznawać 6 Najczęstszych Rodzajów Tourbillonów Zegarkowych

Tourbillon to francuska interpretacja wiru. „Tourbillon” to tylko połączenie transliteracji i bezpłatnego tłumaczenia. Wywodzi się od terminu używanego przez francuskiego matematyka Kartezjusza, aby opisać orbitę planet wokół Słońca, a znany filozof i encyklopedia D \\ ‚Alembert zinterpretował ją dalej jako oznaczającą, że ciężki przedmiot porusza się wokół jednej osi. I wynalazca tourbillon, mistrz Breguet, zinterpretował to w następujący sposób: mój wynalazek może zrównoważyć błąd spowodowany grawitacją ziemi, w której koło równoważące znajduje się w różnych pozycjach … Ogólnie rzecz biorąc, tourbillon może skutecznie kompensować błędy pozycji spowodowane przez grawitację koła równoważącego, ekscentryczny ruch sprężyny włosowej i azymut sprężyny włosowej. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest to, że podczas działania sprężyny równoważącej i systemu wyskoku mogą one również obracać się o 360 stopni razem, co minimalizuje błąd położenia spowodowany grawitacją ziemi, poprawiając w ten sposób dokładność pomiaru czasu.

 Breguet CLASSIQUE TOURBILLON EXTRA-PLAT AUTOMATIQUE 5377 Tourbillon Slim Automatic

Treasure Tourbillon

亚 Abraham, 26 czerwca 1801 r. Louis Mistrz Breguet uzyskał 10-letni patent na nową ucieczkę czasomierza z paryskiego urzędu patentowego, który obecnie nazywamy „Tourbillon”. Odnosi się do systemu regulacji prędkości wychodzenia, który obraca się w zegarkach mechanicznych, jednak zdaniem ekspertów mistrz Breguet wymyślił ten wynalazek już w 1795 r. Po wielu latach rzeczywistej produkcji i badań zajęło to kilka miesięcy. Pełna wersja aplikacji z rysunkiem akwareli urządzenia została przygotowana przed oficjalnym uruchomieniem tourbillon. Po setkach lat zmian tourbillon Breguet, który widzimy dzisiaj, rozwinął się w nowoczesną wersję. Weźmy Tourbillon Breguet uruchomiony przez najbardziej autentyczną markę założyciela tourbillon Breguet jako przykład, aby zrozumieć trzy cechy strukturalne tego typu tourbillon: pierwsza cecha: widelec wychwytowy typu K (powszechnie znany jako K-horse), Narożny system regulacji prędkości złożony z koła wychylnego i sprężyny równoważącej; drugą cechą jest trójwarstwowa rama ze sklejki. Górna szyna jest wyposażona w amortyzator jako górna podpora wału równoważącego, przy czym zewnętrzny koniec sprężyny włosów jest przymocowany do tej szyny poprzez zewnętrzny stos. Środkowa szyna jest inkrustowana górnymi klejnotami podtrzymującymi widły do ​​palet i kołem wyskokowym, a sprężyna równoważąca znajduje się w przestrzeni między środkową szyną a górną szyną. Dolna szyna jest ogólnie podzielona na trzy części, które są inkrustowane widelcem wychodzącym, kamieniem dolnym podpory koła wychwytującego i amortyzatorem jako dolnym podparciem wałka wyważającego; trzecia cecha: szybkie i wolne igły, które dostosowują dokładność czasu jazdy i górne podparcie ramy tourbillon Jest on ustawiony na górnej szynie, a dolne podparcie ramy tourbillon i drugi bieg do przekazywania mocy do tourbillon są zamocowane na dolnej szynie.

 Chanel Premiere Flying Tourbillon Zegarek

Pływający tourbillon (zwany także latającym tourbillon)

Flying Tourbillon został wynaleziony w 1922 roku przez Alfreda Helwiga, zegarmistrza Glahsutte, miejsca narodzin niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego, którego konstrukcja charakteryzuje się stałym podparciem ramy tourguill Breguet. Anuluj, umieszczając podparcie ramy tourbillon na dole. Zazwyczaj można to ustawić na dwa sposoby: jeden jest kontynuacją metody podtrzymywania łożyska klejnotów, a drugi to innowacyjny rodzaj wsparcia łożyska kulkowego. W tej metodzie rama tourbillon jest zamocowana na łożysku kulkowym, dzięki czemu tourbillon może utrzymywać względnie stabilny stan pracy w dowolnym kierunku. Zaletą latającego tourbillona w porównaniu z typem Bregueta jest to, że wygląda na to, że obracająca się rama tourbillona jest całkowicie wolna od przeszkód i może być w pełni wyświetlana, ma efekt zawieszenia podczas pracy, co poprawia nowość i dynamiczną ekspresję tourbillon. Ta niewielka zmiana jest wymagająca technicznie, ale przynosi nieoczekiwaną lekkość i piękno. Obecnie, wśród najnowszych modeli tourbillon wprowadzonych na rynek przez różne marki, latające tourbillony są szerzej stosowane niż modele Breguet. Powodem jest to, że ludzie tęsknią za dzisiejszymi tourbillonami od samego początku poprawiając dokładność pomiaru czasu. Stopień staje się przejawem dynamicznego piękna.

 Louis Vuitton Tambour Monogram Tourbillon

Ekscentryczny tourbillon

Tourbillon ekscentryczny odnosi się do tourbillonu współosiowego. Główna różnica między nimi polega na tym, czy pozycja sprężyny równoważącej w tourbillon jest wyśrodkowana czy niecentryczna, i czy jej oś obrotu pokrywa się z osią obrotu ramy tourbillon? Jeśli tak, jest współosiowy; jeśli nie, należy go zaklasyfikować jako ekscentryczny. Współosiowe reprezentatywne marki to Glashütte i Cartier, zaś ekscentryczne reprezentatywne marki to Blancpain i Piaget. Ponieważ ekscentryczny układ ogranicza przestrzeń kołysania, jest nieco gorszy od współosiowego, ale ze względu na cudowną trajektorię biegu, jest również uwielbiany przez wielu fanów zegarków.

 Girard Perregaux Vintage 1945 Tourbillon Three Golden Bridge

Trzy Golden Bridge Tourbillon

Jest to jeden z najłatwiejszych do zidentyfikowania tourbillonów. Na tourbillon pojawiają się trzy równoległe szyny podtrzymujące w kształcie mostu, co nadaje całemu zegarkowi silniejsze poczucie ceremonii i wspaniałości. Mechaniczne ruchy zwykle składają się z wielu szyn i mostów, a zegarmistrz Constant Girard uczynił te mosty częścią dekoracji. Trzy mosty odpowiadają równoległemu mostkowemu mostkowi lufy, środkowego koła i tourbillon. Po 1850 r. Dwaj najsłynniejsi zegarmistrzowie tourbillon, Auguste Grether i Ernest Guinand, pojawili się po mistrzach Breguet w Szwajcarii. Ich prace są bardzo charakterystyczne, a przy założeniu zapewnienia funkcjonalnych właściwości samego tourbillon, nie tylko sprawia, że ​​rama tourbillon jest piękniejsza, ale także zwraca uwagę na dbałość i dopracowanie wyglądu. Najsłynniejszym dziełem mistrza Ernesta Guinanda jest seria konstrukcji tourbillon, które Girard Perregaux dostarczył trzy złote ruchy mostu. Ta seria prac jest poważną zmianą w historii tourbillonów. Łączy nie tylko logiczne mosty i konstrukcje mechaniczne. Jest również przyjemny i artystyczny. Funkcje tourbillona Girarda Perregaux są podzielone na dwie części. Pierwsza część jest dekoracyjna. Mistrz tourbillon Ernesta Guinanda stworzył magiczny mechanizm o niezrównanym pięknie artystycznym i specjalnie wykonał szynę wspierającą w ruchu. Mosty ze złotą strzałą mają niezwykłe znaczenie: w pierwszym zgłoszeniu patentowym Girarda Perregaux wyraźnie określono kształt i rozmieszczenie trzech złotych mostów; druga część to funkcjonalność, a trzy złote mosty to właściwie trzy sklejki podtrzymujące. A w środkowej pozycji jest inkrustowany dużym rubinowym łożyskiem. Trzy szyny mostkowe służą jako źródło siły napędowej ruchu, centralne koło bezpośrednio połączone z systemem wyświetlania czasu oraz najważniejszy mechanizm regulujący prędkość wychodzenia, tourbillon. Te trzy elementy są najważniejszymi składnikami trzech ruchów. Górnego wsparcia. Największą cechą Sanjinqiao Tourbillon jest świadomy układ ruchu – trzy punkty i jedna linia, która szczególnie podkreśla związek między wewnętrznymi składnikami ruchu. Jest tak ruchomy, że demonstruje go trzy bardzo kreatywne szyny.

 Piaget Limelight Jazz Party Tourbillon

Planetary Tourbillon

Tourbillon planetarny jest taki sam, jak planety we wszechświecie podążają trajektorią. Podczas obrotu na orbicie cały tourbillon obraca się również wzdłuż osi ruchu z podporą. Można go podzielić na trzy typy w zależności od prędkości obrotowej wspornika mechanizmu planetarnego: pierwszy typ to tourbillon planetarny z godziną – prędkość obrotowego wspornika to jeden obrót co 12 godzin lub 24 godziny; drugi typ to tourbillon planetarny z minutą – jego Prędkość obrotowego wspornika wynosi jeden obrót co 60 minut; trzeci typ to używany tourbillon planetarny – prędkość obrotowego wspornika wynosi jeden obrót co 60 sekund.

 Jaeger-LeCoultre Duomètre Sphérotourbillon Blue

Dwuosiowy Tourbillon

Dwuosiowy tourbillon obraca się jednocześnie wokół dwóch osi. Położenie dwóch osi może być nachylone lub pionowe. Takie urządzenie może do pewnego stopnia redukować błędy i jest bardziej dokładne niż tourbillon jednoosiowy. Dzięki wspaniałej współpracy dwóch osi nie obraca się już tylko w jednej płaszczyźnie, ale można powiedzieć, że jest „uniwersalny”.