Wyślij Mu Małą Świąteczną Niespodziankę. Zalecane Zegarki Około 1000 Juanów

jingle bells jingle bells jingle bells, Boże Narodzenie to lata, gdy wiele par, które przygotowują prezenty dla swoich ukochanych, ale w końcu wysłać coś dobra? Co on lub ona może dać? Odpowiedź brzmi: wyślij zegarek!
Oprócz posiadania bardzo praktycznych funkcji, dawanie zegarka ma wiele znaczeń dla par, na przykład mój czas jest teraz twój. Na przykład w przyszłości widzę razem każdego dnia, za każdym razem, każdą minutę i każdą sekundę.

Elegancki chłopak —- Seiko Collection nr 5 Shield Mechaniczny męski zegarek SNKK43J1

 Japońska firma Seiko polega na 128-letniej technologii produkcji zegarków mechanicznych, aby tworzyć doskonałe zegarki mechaniczne z generacji na pokolenie. Wysoka jakość wykonania przoduje w branży. Ten produkt przyjmuje mechaniczny hamulec z pełnym hamulcem. Tarcza i pasek są wykonane w całości ze stali, ze złotymi łuskami w kształcie paska i świecącymi wskazówkami, a srebrno-biała tarcza sprawia, że ​​użytkownik jest bardziej elegancki. To jest piękne
Cena referencyjna: 699 juanów

Prosty styl chłopaka —- Męski zegarek kwarcowy Tissot T52.1.421.13

 Tissot Kwarcowy męski zegarek T52.1.421.13 to podstawowy model Tissot. Okrągła tarcza jest wyposażona w duży cyfrowy wyświetlacz czasu. Prosta konstrukcja jest wygodna do wyświetlania czasu. Ma również funkcję kalendarza. Czarny skórzany pasek wygląda prosto i jest niski. Mężczyzna w stylu utraconych biznesowych. A wyjątkowo cienka tarcza z funkcjami oszczędzania czasu sprawi, że będziesz bardziej zafascynowany.
Cena referencyjna: 1299 juanów

Sportowy chłopak —- Zegarek wspinaczkowy Casio SGW-300HD-1A

 Casio zawsze zajmował wiodącą pozycję w zegarkach elektronicznych, a ten zegarek ma nie tylko zwykłe funkcje zegarka, ale także łączy niektóre funkcje wymagane przez osły na zewnątrz, takie jak funkcja pomiaru wysokości, i może łatwo poznać wysokość jego położenia. Funkcja pomiaru temperatury, a także funkcja pomiaru ciśnienia barometrycznego, może przewidywać przyszłe zmiany pogody zgodnie ze zmianą ciśnienia barometrycznego, co jest wygodne w organizowaniu podróży. Są jasne światła LED, więc nie boisz się wyzwań nocy.
Cena referencyjna: 499 juanów

Kobiety z wzorem —- Damski zegarek Casio Fancy Diamond Disc Pointer z paskiem SHN-5012LP-7A

 Seria Casio Sheen zawsze koncentrowała się na rynku młodych kobiet modnych, a design zawsze opierał się na młodym i energicznym stylu. Ta tarcza Casio skupia się na tym, że skale godzin używają obecnie popularnych kolorowych kryształów, które nieustannie interpretują modę damską. Tarcza i skórzany pasek nie będą wyglądać frywolnie w modzie, chętnie kupi dla ciebie piękną dziewczynę.
Cena referencyjna: 799 juanów