Wprowadzenie Do Zegarków Damskich Omega Z Nowej Serii Ladymatic

Zegarek damski Omega Ladymatic

Złoty wiek mody, klasyka odradzają się
Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie damski zegarek, który nie tylko przypomina olśniewający styl projektowania złotej ery branży modowej, ale także wyróżnia się największym na świecie ruchem mechanicznym zegarków. Czy można zrealizować piękny ideał połączenia tych dwóch elementów? Odpowiedź Omegi była zwięzła: Ladymatic.
Zegarek Legend, wspaniałe nowe życie
MaticLadymatic odtwarza legendarny model w chwalebnej historii Omegi. Seria zegarków Ladymatic urodziła się w 1955 roku. Jest to pierwsza seria zegarków samozakręcających się Omegi zaprojektowana specjalnie dla kobiet i wyposażona w najmniejszy automatyczny mechanizm, jaki kiedykolwiek wyprodukowała Omega.

Dzięki subtelnemu połączeniu oryginalnego stylu i innowacyjnej technologii współosiowej Omega doskonale stworzyła nową damską serię zegarków Ladymatic, nadając nowe znaczenie tej legendarnej nazwie zegarka. Ten model nie tylko podkreśla wyjątkowy gust mody, ale także warto wspomnieć, że jest doskonale wyposażona w najbardziej wyjątkowy na świecie mechanizm mechaniczny produkcji seryjnej. Jej wspaniałe nowe życie z pewnością zaspokoi pragnienie kobiet posiadania tak idealnego zegarka.
Nicole i middot; Kidman i Ladymatic
Nicole i middot; Kidman, który został ambasadorem gwiazdy Omegi w 2005 roku, doskonale zinterpretowali zegarek Ladymatic oraz pokazali elegancję i urok. Mówiąc o wyborze Ladymatic przez Omegę, nazwiska urodzonego w latach 50. XX wieku, aby nazwać tę serię zegarków, Nicole i middot; Kidman powiedział: „To wyrażenie jest bardzo atrakcyjne. To był czas fascynacji i mody. Teraz nie musimy cofać rąk. Dzięki nowej serii zegarków możemy poczuć radość z czasu. Jednocześnie seria Ladymatic stanowi szczyt pionierskiej technologii zegarmistrzowskiej. Dlatego musi przyciągnąć uwagę wszystkich i stać się celem. & rdquo;
Od 1955 do 2010 roku istota Ladymatic nie uległa zmianie.
名称 Gdy Omega po raz pierwszy wprowadził zegarek Ladymatic w 1955 r., Nazwa dokładnie oddawała cechy tej serii: samozwijający się zegarek opracowany specjalnie dla kobiet.
President Stephen Urquhart, globalny prezydent Omega, mówiąc o chwalebnym nowym życiu imienia Ladymatic, powiedział: „Rozumiemy, że to imię wygląda dziś inaczej niż 55 lat temu. Ale to, co się nie zmieniło, to fakt, że nowy zegarek Ladymatic dla kobiet jest nadal wyjątkowy. Wysłuchaliśmy opinii klientek i przekonaliśmy się, że cenią sobie najwyższą jakość ruchów mechanicznych, a także niezwykły wygląd wyglądu zegarków. & rdquo;
Okehua powiedział również: „Imię Ladymatic odrodziło się, reprezentując nacisk Omegi na kobiety-konsumentów. Od lat kobiety stanowią ważną grupę klientów Omegi. Jednocześnie nowe narodziny serii zegarków Ladymatic będą wiodącym trendem rozwoju damskich zegarków mechanicznych w XXI wieku na całym świecie. & rdquo;
Nicole i middot; Kidman i Okewa zgodzili się, powiedziała: „Dziś nie ma różnicy płci w jakości ruchów zegarków. Kobiety i mężczyźni są tak samo zaniepokojeni zegarkami, jak oni. Dokładność podczas chodzenia. Ladymatic to idealny wybór do zegarków damskich. & rdquo;
Damska seria zegarków Ladymatic
Wszystkie modele nowej serii damskich zegarków Ladymatic mają polerowaną kopertę o średnicy 34 mm, a unikalny ceramiczny pierścień znajduje się między ozdobną zmarszczką zewnętrznego pierścienia a korpusem wewnętrznego pierścienia. Obudowa jest dostępna w trzech materiałach: 18-karatowe czerwone złoto, 18-karatowe żółte złoto i stal nierdzewna.
Damska seria zegarków Ladymatic ma do wyboru szlifowane i „diamentowe wstawki”. Polerowana zakręcana korona jest inkrustowana diamentami „Brilliant Omega CUT” lub wytłoczonym polerowanym logo Omega. Dzięki wypolerowanej szafirowej obudowie z kryształu szafirowego silny ruch jest wyraźnie widoczny.
Zegarki Ladymatic wykorzystują ruch współosiowy Omega 8520/8521. Sercem tego ruchu jest współosiowe urządzenie wychwytujące, które urodziło się w 1999 roku. Ucieczka ta zadeklarowała epokową zmianę w branży mechanicznego zegarmistrzostwa. Mechanizm ten jest także wyposażony w unikalną silikonową sprężynę balansową Si 14. Omega To innowacyjne osiągnięcie sprawia, że ​​zegarek jest w dużej mierze odporny na działanie wibracji zewnętrznych i zakłóceń otoczenia podczas pracy.
Każdy zegarek z damskiej serii zegarków Omega Ladymatic otrzymał certyfikat szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium astronomicznego (COSC).
Tarcza zegarka Ladymatic promieniuje promieniami słonecznymi z centrum do otoczenia, co jest niezwykle olśniewające. Tarcza jest wykonana z ultra białej masy perłowej lub czarnego lakieru, który uzupełnia efektowny pierścień ceramiczny. Tarcza jest ustawiona na 11 diamentów obok 18-karatowej złotej skali godzinowej lub skala godzinowa nie jest używana, która jest niska i zwięzła, ale elegancka. Jasno wypolerowane okno daty znajduje się na godzinie 3. Wypolerowane fazowane wskazówki są wykonane z 18-karatowego złota i pokryte są świetlistą powłoką, która pozwala zegarkowi wyraźnie wskazywać godzinę w każdych warunkach oświetleniowych.
Zegarki Omega Ladymatic wykorzystują ten sam materiał, co bransoleta koperty, lub perłowy biały lub jasny czarny pasek ze skóry aligatora. Metalowa bransoletka ma opatentowaną przez Omegę 3-rzędową igłę z łańcuchem z klamrą motylkową. Skórzany pasek ze skóry aligatora ma polerowane metalowe ogniwo wykonane z tego samego materiału co obudowa, a składane zapięcie jest wykonane z 18-karatowego złota.
New Nowa seria zegarków damskich Omym Ladymatic dziedziczy niektóre oryginalne style, łącząc ponadczasowy i elegancki design z przełomową technologią zegarmistrzowską Omega. Wyposażony w technologię współosiowego wychwytywania i podkreślający wyjątkowy urok mody nowej damskiej serii zegarków Ladymatic, nawiązuje do istoty lat 50. XX wieku, a po nowym ulepszeniu temperowania jest doskonale prezentowany kobietom z nowego wieku, które są bardzo cenione w nowym wieku.