Omega Obsługuje Międzynarodowy Szpital Orbis Eye

W 2011 roku Omega i International Orbis zorganizowały dokument pt. „Ich oczami”. Organizacja jest organizacją non-profit zajmującą się świadczeniem wysokiej jakości usług medycznych dla pacjentów z chorobami oczu w odległych obszarach. Po południu, 29 lipca, w czasie londyńskim, Omega pokazała film w Omega London Clubhouse w dzielnicy Soho. Dr Robert Walters, Przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Orbis, Pan Stephen Urquhart, Globalny Prezydent Omega, oraz Janice Burton, gwiazda Paraolimpijska i laureatka nagrody Imperium Brytyjskiego, Janice Burton Pani) przybyła na miejsce i odbyła dyskusję na temat misji Orbis.
旁 W filmie „Jasne oczy” opowiadał znany aktor Daniel Craig, który zasłynął z roli w Jamesie Bondzie. Wcześniej Craig podróżował do Mongolii, aby spotkać się z międzynarodowym zespołem medycznym Orbis, w tym ekspertami medycznymi, technikami i pilotami. Będąc tam, był świadkiem z pierwszej ręki, że operacja oka Obis International odzyskała wzrok niewidomych dzieci i zmieniła ich życie.
Prezydent Orbis, dr Robert Walters (z lewej), globalny prezydent Omega, pan O’Kewa (z prawej), paraolimpijska gwiazda, brytyjski medalista imperialny Jonathan Burton (środkowy) dokument „Bright „Oczy” wyświetlane w ekskluzywnym londyńskim klubie Omegi.
Film jest wyświetlany w Eternal Garden Room w ekskluzywnym londyńskim klubie Omega. Później gospodarz Zoey Bird zaprosił dr Waltersa, przewodniczącego Międzynarodowej Organizacji Orbis i okulistę, aby przedstawili publiczności organizację Orbis i jej misję. Walters wskazał, że większości ślepoty na świecie można zapobiec lub uleczyć. Do tej pory ORBIS leczył 18,8 miliona pacjentów z chorobami oczu i zapewnił szkolenie medyczne dla ponad 250 000 lekarzy na całym świecie. Powiedział, że wyniki te przyniosły światu pełne nadziei przesłanie: 80% światowej ślepoty można zapobiec, a każdy z nas może się do tego przyczynić i wprowadzić zmiany.
科 Globalny prezydent Omega Okehua powiedział, że praca Międzynarodowej Organizacji Orbis jest tak znakomita, w dużej mierze ze względu na ich natychmiastowy i znaczący efekt leczenia. „Osiągnięcia Obisa są tak imponujące, ale musi polegać na zbieraniu funduszy, aby utrzymać swoją działalność, co jest bardzo zaskakujące. Okazuje się, że każdy, kto obejrzał ten film, będzie chciał zrobić to po swojemu. Przyczynia się do sprawy, a Omega jest dumna z tego, że nakręciła ten film. ”Omega obiecała przekazać co najmniej 1 milion USD na Międzynarodową Organizację Orbis.
(Od lewej do prawej) Dr Robert Walters, przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Orbis, Pan Okewa, Prezydent Omega i Pani Janice Burton mówili o misji Orbis. Pani Janice Burton opisała swoje doświadczenie Paraolimpijskie i poruszyła gości mediów.
Jen Jennifer Burton, laureatka Orderu Zasługi Imperium Brytyjskiego, również wzięła udział w dyskusji. Janice miała problemy z oczami we wczesnym dzieciństwie i była całkowicie ślepa w wieku 21 lat. Ale zdobyła w sumie 23 medale w czterech Igrzyskach Paraolimpijskich, Brytyjczycy, którzy zdobyli najwięcej medali. Przypomniała sobie czas, kiedy stała na platformie startowej i podczas przygotowań do gry usłyszała dźwięk, ale błędnie myślała, że ​​to sygnał skoku. Kiedy zdała sobie sprawę, że to tylko hałas dochodzący z audytorium, pozostali sportowcy już byli w wodzie, więc szybko wskoczyła do basenu, a potem „poszła wszyscy popływać naprzód i poczuła się jak głupiec”. Po wyjściu z puli po meczu niespodziewanie dowiedziała się, że wygrała mistrzostwo. Jej doświadczenie poruszyło wszystkich obecnych. Janice jest pasjonatką Międzynarodowej Organizacji Orbis i jej pracy. Powiedziała, że ​​jej przesłanie dla osób niewidomych jest jasne: „Nigdy nie rezygnuj z nadziei – nigdy nie możesz przewidzieć, co na Ciebie czeka. Podejmij wyzwanie odważnie , Daj z siebie wszystko ”.
Pod koniec wydarzenia trzej goście i gospodarz Zoe Bird przypomnieli publiczności, że 70% międzynarodowych wydatków ORBIS pochodzi z osobistego pozyskiwania funduszy. „Darowizna jednej osoby może być nieznaczna, ale wspólny wysiłek może mieć ogromną różnicę” – powiedział dr Walters. W tym momencie mąż Janice Burton, Kevin, wystąpił naprzód i wręczył banknot 10 funtów W rękach lekarza. „Dziękuję”, kontynuował dr Walters. „Za te 10 funtów możemy kupić wystarczającą ilość antybiotyków, aby zapewnić, że 5 dzieci nie zostanie zaślepionych zapaleniem spojówek. Jest to zmiana, którą przynosi jedna osoba, my To takie proste ”.
Zakończenie dyskusji w ten sposób jest naprawdę znaczące. Jest to doskonały przykład pokazujący ludziom, jak mogą wykorzystać własną moc, aby wesprzeć międzynarodową organizację Orbis w ratowaniu ślepoty na całym świecie.