Niezwykle Czytelny I Trwały W Czytaniu: Z Okazji 125. Rocznicy Zegarek Ball Wprowadza Inżyniera Ii Genesis Na Ograniczony Czas I Wyłączną Rezerwację Ceny

W 1891 roku Webster Clay Ball (Mr. Ball) otrzymał zlecenie opracowania oficjalnych standardów czasowych dla amerykańskich kolei. Dziś szwajcarski standard COSC Observatory, złoty standard nowoczesnych mechanicznych zegarów, jest również oparty na oficjalnym standardzie BALL dotyczącym zegarków kolejowych. Dzisiaj zegarek Ball Watch jest nie tylko dokładny w trudnych warunkach, ale jego samoświetlna miniaturowa lampa gazowa o żywotności 25 lat dodaje człowiekowi ducha.
Zegarek, który nadal jest wyjątkowo wyraźny w ciemności
   Aby uczcić 125. rocznicę powstania zegarka BALL Watch, marka z dumą przedstawia model Genesis o ograniczonej produkcji. Skale w pozycjach 6, 12 i 9 wykorzystują samoświetlne lampy mikrogazowe o grubości 1 mm, dzięki czemu jasność światła nie ma sobie równych. A jego opatentowane antymagnetyczne urządzenie antywibracyjne może wytrzymać ekstremalnie silne uderzenia zewnętrzne. Dostępne w średnicach 40 mm lub 43 mm z czarnymi lub niebieskimi tarczami. Dolna pokrywa może być wygrawerowana osobistym imieniem, które jest zegarem specjalnie zaprojektowanym do personalizacji klienta. Ten zegarek zapewnia wyjątkową przejrzystość w trudnych warunkach i został zaprojektowany, aby oświetlić bohaterów, którzy żyją.
   Zegarek piłkowy ENGINEER II Genesis, koperta ze stali nierdzewnej, średnica 40 lub 43 mm, grubość 13,55 mm, czarna lub niebieska tarcza, szafirowy kryształ z powłoką przeciwodblaskową, wyświetlanie godziny, minuty, sekundy, daty, dnia, Druga ręka i powierzchnia są inkrustowane łącznie 28 samoświetlnymi lampami mikrogazowymi, automatycznym ruchem BALL RR1102, odpornością na wstrząsy po próbie uderzenia 5000 Gs, wodoodporny 100 metrów / 330 stóp, pasek ze stali nierdzewnej z klamrą lub pasek ze skóry cielęcej z klamrą.
   Konsumenci będą mogli zamawiać online i płacić w całości po obniżonej cenie z okazji 125. rocznicy. Ta ekskluzywna rezerwacja ze zniżką zakończy się 31 grudnia 2015 r. Rezerwacja online zostanie wysłana około marca 2016 r. (Wstępnie, z zastrzeżeniem przyjazdu). Rezerwacje można również zakupić w różnych sklepach i dystrybutorach BALL Watch po publicznie dostępnych cenach detalicznych od maja 2016 r.
   Model Engineer II Genesis ma w sumie 28 samoświecących lamp mikrogazowych zamontowanych na godzinie, minucie, sekundniku i na powierzchni; wszystkie skale w pozycjach 6, 12 i 9 wykorzystują samoświetlne lampy mikrogazowe o grubości 1 mm.
Uwagi do zamówienia:

BALL Watch musi obciążyć klienta pełną płatnością przed potwierdzeniem zamówienia.
Klienci mogą płacić online przez VISA / MasterCard / PayPal.
Po dokonaniu płatności online skontaktuje się z Tobą specjalista ds. Obsługi klienta z lokalnego oddziału Bolt, podając szczegóły dotyczące odbioru i grawerowania na dolnej pokrywie
Zamów w przedsprzedaży w marcu 2016 r. (Wstępnie, z zastrzeżeniem faktycznego przyjazdu), odbierz za pośrednictwem uzgodnionej agencji Bohr
Ogólne warunki można znaleźć na stronie ballwatch.ch
W przypadku jakichkolwiek sporów dotyczących warunków, BALL Watch zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji.
   Oprócz wzoru pociągu i 125. ROCZNICY wygrawerowanej na dolnej okładce zegarka Ball Watch Engineer II Genesis, zamówieni w przedsprzedaży klienci mogą również wygrawerować swoje nazwiska za darmo.