Nie Miłość Od Pierwszego Wejrzenia, Widząc Tylko Miłość

Czy czasami wydaje mi się, że zegarek jest aktualizowany zbyt szybko? Właśnie uruchomiłem ukochany zegarek i nie miałem czasu na grę i oglądanie. Kolejny bardziej przyciągający wzrok zegarek sprawił, że chciałem przestać. Kiedy „kochasz to, co nowe”, nie możesz „zmęczyć się tym, co stare” i utknąć w dylemacie kupowania czy nie. Trzy zegarki, które polecił dziś redaktor „Watch House”, są zarówno trwałe, jak i praktyczne, choć mogą nie zakochać się od pierwszego wejrzenia, ale na pewno polubisz je w następnym odcinku.

Baume & Mercier Chrysler MOA08791

Obejrzyj serię: Climas
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 39 mm
Obejrzyj cenę: ¥ 20700
Szczegóły zegarka: zegarek TANGOMAT 602

Obejrzyj serię: TANGOMAT
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra końska
Średnica koperty: 38,3 mm
Obejrzyj cenę: 25100
Szczegóły zegarka: zegarek SPIRIT U0111580

Obejrzyj serię: DZIEDZICTWO DUCH
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Płeć: mężczyźni
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 41 mm
Obejrzyj cenę: 000 19000
Obejrzyj szczegóły: montblanc / 32406 /
Obejrzyj komentarze: Jak wszyscy wiedzą, wieczne pióra Montblanc są wysokiej jakości i dobrze się sprawdzają. W rzeczywistości jakość jego zegarków jest taka sama. Podobnie jak ten zegarek, tarcza ze stali nierdzewnej 41 mm z brązowym paskiem ze skóry aligatora podkreśla klasyczny styl. Na srebrnej tarczy wskazówki godzin i minut są idealnie wyłożone i bardzo piękne. Niebieska wskazówka sekundowa dodaje noszącemu dojrzały, inteligentny temperament. Jedenaście skal czasowych pokazuje trudny styl. Cyfry rzymskie o godzinie 12, klasyczne i eleganckie. Zegarek jako całość jest elegancki i trwały.
Podsumowanie: Trzy zegarki wprowadzone dziś przez redaktora Watch House wzbogacają klasyczny rytm atmosferyczny zegarka o własne cechy. Podobnie jak lata po rzeźbieniu, ale wciąż dojrzałe i spokojne podejście do życia, to więcej modeli zegarków. Kuzyni, którzy je lubią, zacznij już teraz!