Lakierowany Emaliowany Zegarek Ateńskiej Świątyni Nieba Zdobył Kolekcję Muzeum Pałacu Shenyang

Muzeum Pałacu Shenyang po raz pierwszy włączyło obraz emaliowany do projektu kolekcji. Szwajcarski zegarek Ateny szwajcarski zegarek filigranowy stół malarski „Świątynia Nieba”, ręcznie malowany arcydzieło chińskiej historii symbolicznej architektury przez mistrza malarstwa, dzięki czemu zegarek w Atenach zdobył pierwszą kolekcję Muzeum Shenyang Palace. Honor zegarka stał się stałą kolekcją Muzeum Pałacu Shenyang. Dziś w Athenaeum odbyła się uroczysta ceremonia darowizny zegarka w Muzeum Pałacu Shenyang, a Yan Tingpeng, dyrektor generalny Athenaeum Greater China, podarował zegarek dla pałacu Shenyang Muzeum Malarstwa Jedwabnego o nazwie „Musee” dla przyszłych pokoleń i wnuków. Możesz zobaczyć ten filigranowy stół do malowania emaliami na powierzchni szkliwa „Świątynia Nieba”, aby utrwalić chińską historię w Zakazanym Mieście Shenyang.
Zegarek Ulysse nardin Beijing Tiantan z emalią
Materiał: Platinum
Ruch: automatyczny ruch kal. UN-13
Funkcja: godzina, minuta, drugi wyświetlacz
Certyfikacja: C.O.S.C. Obserwatorium
Panel czołowy: Panel czołowy malowany emalią
Lustro: szafirowy kryształ
Średnica stołu: 40 mm
Wodoodporność: 50 metrów
Ograniczony: 18

   „Filigranowa emalia” ma wysoką kolekcję i wartość pamiątkową, w połączeniu ze skomplikowaną produkcją i polegając na doświadczeniu mistrzów malarzy, ta technologia zegarmistrzowska jest stopniowo tracona, jest cennym rzemiosłem, które należy chronić i chronić. Pałac cesarski w Shenyang został założony w 1625 r. Była to główna administracja i sala sądowa przed dynastią Qing W 1636 r. Cesarz Taiji został cesarzem, przemianowano go na kraj Qing i zreorganizowano na Muzeum Pałacowe. Ateński skarb, będący skarbem chińskiej sztuki, jest pierwszą marką zegarków, która wkroczyła do Zakazanego Miasta Shenyang z filigranowym zegarkiem emaliowanym skrystalizowanym przez humanistów.

   Filigranowy emaliowany stół do malowania „Eternal Temple” oparty jest na słynnym chińskim zabytku, Pekińskiej Świątyni Nieba, i zostanie zbudowany na trzypoziomowym ołtarzu z białego marmuru, w pełni pokazując jego delikatne metody pracy. Chiński pałac zawsze był znany ze swojej wielkości, wykwintnych detali, a zegarek Ateńczyków to wspaniały widok budynku, który jest naprawdę przedstawiony na tarczy o długości mniejszej niż 4 cm, która w pełni uwzględnia piękno chińskiej architektury, nie tylko rejestrując słynne budynki w historii Chin I historia, ale także wyjątkowy proces malowania emalii w Atenach, pozostawiający niezapomniane wspomnienia, ze znaczeniem integracji chińskiej architektury pałacowej i szwajcarskiej architektury miniaturowej.

   Dzisiejsze zegarki Ateny można wystawiać w Pałacu Cesarskim Shenyang, co zdecydowanie identyfikuje się z umiejętnościami zegarmistrzowskimi Aten. Na tej wystawie zegarek Athens Watch wyświetli ponad 30 najlepszych kolekcji muzealnych emaliowanych zegarków i zabytkowych zegarków kieszonkowych, w tym „Zegarek z ograniczoną liczbą emaliowanych jaj”, „Złoty jeleń”, „Wodna Wenecja” i inne rzadkie Oglądaj modele, a także reprezentatywne prace łączące skomplikowane rzemiosło i malarstwo, astronomiczną trylogię „Kebler Astrolabe”, „Safari African Hunting and Painting Questionnaire”, kilka rzadkich zegarków malowanych emalią będzie jednocześnie Wybitne arcydzieła są pokazywane publicznie, a możliwość podziwiania tych niesamowitych dzieł z bliskiej odległości jest zdecydowanie rzadką okazją. Szkoda tego przegapić!

   Trzymiesięczna „Wystawa Paris and Enamel Painting Tour w Atenach” odbędzie się w Makau, Hongkongu, Xi’an, Taiyuan i Shenyang i zostanie przeniesiona do Dalian, Harbin, Szanghaju, Pekinu, Kunming, Tajwanu i innych miejsc. Obecnie w ostatnich latach chińska gospodarka szybko się rozwija, a chińscy mieszkańcy stają się coraz bardziej bogaci. Ateny otworzyły swój pierwszy punkt sprzedaży w Xi’an w 2004 roku i są zaangażowane w eksplorację chińskiego rynku najlepszych zegarków. W listopadzie 2006 r. Ateny otworzyły pierwszy flagowy sklep w Chinach w słynnej marki zegarków i biżuterii w Szanghaju „Bund 18”. Dziś Ateny ma 21 prestiżowych sprzedawców zegarków w Chinach, w tym w Szanghaju, Pekinie, Dalian, Harbin, Tianjin, Shenzhen, Kunming, Nanchang, Changsha, Hangzhou, Datong, Shenyang, Taiyuan, Wuhan Tangshan. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie chińskich mieszkańców na wysokiej klasy zegarki, Chiny są rynkiem o dużym potencjale rozwojowym dla zegarków z Aten.

   Zegarek pomalowany emalią był popularny na stole w latach 60. Ze względu na kolorowe kolory i wyjątkowość skomplikowanego procesu manualnego szczególnie spodobały mu się gwiazdy i kobiety. Wśród nich najpopularniejsza była „emalia filigranowa malowana”. Aby uzyskać powierzchnię „filigranowo pomalowaną emalią”, należy użyć złotego drutu o długości ponad 500 mm i przymocować bardzo cienki złoty drut o powierzchni mniejszej niż 0,06 mm na powierzchni. Zabarwiaj pigment szkliwny jeden po drugim do barwienia. Po barwieniu musisz przejść ponad 50 procedur i około 5 razy upiec i wypolerować piekarnik w temperaturze od 800 do 1200 ° C, aby uniknąć pęcherzyków powietrza. Zajmuje to więcej niż 100 godzin rzeczywistych godzin pracy Aby uzupełnić emaliowaną powierzchnię. Ze względu na skomplikowany i czasochłonny proces produkcji, emaliowane zegarki zniknęły natychmiast po latach 50., pozostawiając tylko kilka najlepszych fabryk zegarmistrzowskich, takich jak zegarki w Atenach, zdolnych do stworzenia tego rodzaju pomalowanego zegarka, który był symbolem statusu bogactwa w czasach starożytnych. Obecnie na świecie jest mniej niż 10 mistrzów malarstwa zegarowego, którzy mogą robić zegarki emaliowane, więc można powiedzieć, że jest to niezwykle rzadka tradycyjna technologia zegarmistrzowska. Michel Vermot, główny mistrz emaliowanych zegarków ateńskich, wyprodukował serię wspaniałych zegarków malowanych emaliami dla zegarków ateńskich. Malowany emaliowany stół zegarka z Aten jest podzielony na cztery serie: Emalia San Marco Plain, bitwa morska i morska, zabytki i zwierzę.