Iwc Wprowadza Na Rynek Zegarek Specjalnej Edycji Z Okazji 50-lecia Mercedes-amg

Schaffhausen, 22 czerwca 2017 r.-Mercedes-AMG ma świętować 50. rocznicę Schaffhausen IWC wprowadził limitowaną edycję zegarków specjalnych w serii inżynierskiej jako partner Urodziny Zainspirowany konstrukcją wyścigowych tarcz hamulcowych, ten nowy sportowy chronograf jest wyposażony w samoczynny ruch IWC, wykonany z tytanu, i wyposażony w ochronę przeciwmagnetyczną, wyjątkową technologię silnika AMG, najlepsze osiągi samochodu i dynamiczną przyjemność z jazdy Cechy się uzupełniają.

 Nowa seria inżynierów IWC została wypuszczona wiosną, a jej konstrukcja oparta jest na modelach wczesnych inżynierów z lat 50. XX wieku. Oficjalna premiera nowych modeli tej serii rozpocznie się jesienią. Dzisiaj rodzina dodaje kolejnego nowego członka: „Ten sportowy chronograf łączy precyzję inżynierii z niezwykłym designem i dokładnie odzwierciedla nasze wspólne wartości. Składamy raport z okazji rocznicy założenia Mercedes-AMG Gratulacje Chociaż zespół nie dotarł do podium podczas 24-godzinnego wyścigu wytrzymałościowego na Nurburgring, jesteśmy przekonani, że kolejny sukces jest absolutnie bliski. Pan Christoph Grainger-Herr powiedział.

 Specjalna edycja sportowego chronografu inżyniera „Mercedes-AMG 50th Anniversary” (model: IW380902) jest ograniczona do 250 sztuk i jest napędzana domowym ruchem z funkcją flyback 89361 Obudowa wykonana jest z tytanu, a posrebrzana tarcza jest wyposażona w skalę tachymetru. Zegarek jest wyposażony w wewnętrzną obudowę z miękkiego żelaza antymagnetycznego, która jest w tym samym stylu, co zegarek oryginalnego inżyniera z 1955 roku. Przez szafirową obudowę z tyłu miękka żelazna obudowa jest wyraźnie widoczna, a promieniowe rowki są szczególnie podobne do kształtu tarczy hamulcowej AMG. Grawerowanie „TRIBUTE TO JEDEN CZŁOWIEK, JEDEN SILNIK” (jedna osoba określa jeden silnik) pokazuje światu, że każdy potężny silnik Mercedes-AMG jest montowany przez wyznaczonego inżyniera mechanika w fabryce.
Tor 24 godzin wytrzymałości na torze Nurburgring stanowi doskonałą scenę do debiutu

 Nowy zegarek został wydany z okazji 24-godzinnego wyścigu wytrzymałościowego, który odbył się na etapie „Green Hell” na Nurburgring w ostatni weekend. Ponadto Mercedes-AMG wypuścił również specjalny model Mercedes-AMG GT3 Edition 50. Ta specjalna edycja jest ograniczona do pięciu, aby uczcić 50. rocznicę firmy. Każdy właściciel samochodu otrzyma również specjalną edycję chronografu sportowego na 50. rocznicę Mercedes-AMG. Tarcza zegarka przyjmuje typowe kolory dopasowania, w tym Nurburgring, takie jak czerwony i biały na liniach bocznych i czarny na asfalcie. IWC jest także sponsorem HTP Motorsport Mercedes-AMG, z Dominik Baumann (Austria), Maximilian Buhk (Niemcy) i Erdo Mo Edoardo Mortara (Włochy) i Edward Sandström (Szwecja) postawili razem na boisku. Kierowcy AMG mieli nadzieję dotrzeć na podium, ale pod koniec wyścigu z nieba nagle spadł ulewny deszcz, a GT3 z łysymi oponami ześlizgnął się z toru.
Długie i bliskie partnerstwo
 Firma AMG została założona w 1967 roku przez Hansa Wernera Aufrechta i Erharda Melchera w Großaspach koło Stuttgartu. Nazwa firmy wywodzi się od inicjałów dwóch założycieli i nazwy miasta, w którym się znajduje. Marka ta stała się teraz marką wysokowydajnych samochodów sportowych Mercedes-Benz i opracowała auta wysokiej klasy, takie jak Mercedes -AMG GT jest światowej sławy. Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody o wysokich osiągach i samochody sportowe Mercedes-AMG, czy zegarki mechaniczne IWC, łączyły one niezrównane umiejętności inżynierii precyzyjnej z unikalnymi wzorami. Te wspólne podstawowe wartości leżą u podstaw ścisłego partnerstwa, które obie firmy zawarły od 2004 r. IWC do tej pory wypuściło na rynek szereg specjalnych edycji AMG i czerpie inspirację z samochodów o wysokich osiągach AMG, takich jak ceramiczna obudowa z czarnej cyrkonii.