Islandzki Nastrój: Nowa Kolekcja Zegarków Islandzkich-nowości Icelink

www.worldwatchweb.com-Od czasu wejścia do branży zegarków, islandzka marka zegarków biżuterii z Genewy wprowadza na rynek unikalny design, który łączy w sobie krzywe i diamenty: Islandzki Nastrój.
Marka reinterpretuje koncepcję koła, zegarek staje się najbardziej klasyczną formą, jednocześnie łącząc innowację z już wprowadzoną serią Snow 6Timezone Snow: IceFuel ©.

Dzięki swojej wielokulturowej kreatywności i podejściu „od razu po wyjęciu z pudełka” Islandia obaliła tradycyjne koncepcje, przeprojektowując krąg, aby wyróżniał się na tle klasyki.
Nieskończone źródło inspiracji, Los Angeles – Miasto Aniołów – pozwala Islandczykowi na ponowne zinterpretowanie ponadczasowej formy branży zegarków w estetyczny i innowacyjny sposób.

Islandzink stworzył nastrój islandzki, który jest wypełniony gęstymi cieczami, które pozwalają materii poruszać się powoli i harmonijnie.
Zegarek ten przesunął zatem granicę pojęcia ruchu, reprezentowanego nie tylko przez mechanizm i instrukcję obsługi, ale także zawierał elementy obudowy.
Dodano diamenty i klejnoty, które – dzięki IceFuel © – użytkownicy mogą kształtować własne ruchy w rytmie ruchów nadgarstka.
Oryginalne źródło: Icelink
www.icelinkwatch.com
Kontakt: [chroniony przez e-mail]
(Proszę podać zegarki-for-china.com)