Franck Muller Wprowadza Na Rynek Zegarek C. Luo Limited

Gwiazda futbolu portugalskiego i napastnik Realu Madryt Cristiano Ronaldo zdobył zaszczyt „Mr. Football of the World” i został pochwalony przez fanów na całym świecie; w tym celu Frank Muller® specjalnie stworzył 7 wieczny kalendarz z podwójnym wstecznym zegarem Zegarek (Perpetual Calendar Bi-Retro Chronograph CR7) jest hołdem dla wspaniałych osiągnięć C. Luo.

C. Law i Franck Muller

   27-letni C. Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej i najbardziej znaną gwiazdą w międzynarodowym świecie sportu, ma silną siłę wybuchową oraz znakomite i delikatne umiejętności piłki na zielonym boisku; tym razem tylko 7 Zegarek specjalny FRANCK MULLER® to najbardziej skomplikowany zegarek z limitowanej serii z motywem piłkarzy.

C. Luo ma na sobie zegarek z chronografem z podwójnym wstecznym kalendarzem

   Na wystawie Grupy FRANCK MULLER® w Monte Carlo, FRANCK MULLER® oficjalnie ogłosił limitowaną serię zegarków z chronografem z podwójnym wstecznym kalendarzem CR7. C. Luo powiedział: „Jestem głęboko zaszczycony, że słynna marka zegarków FRANCK MULLER® wyprodukowała dla mnie ograniczone zegarki. Moim celem jest ciągłe doskonalenie się i dążenie do następnego poziomu. Ten wieczny zegarek z kalendarzem ma oczywiście szczególne znaczenie symboliczne. W tej chwili zegarek jest taki sam jak wszyscy inni, ponieważ Franck Muller ma ze mną wiele wspólnego i obaj są bardzo pewni swoich umiejętności i potencjału. ”

Cristiano Ronaldo Perpetual Calendar Double Retrograde Chronograph
   Materiał w kolorze różowego złota / mechanizm samozwijający FM5888BR / godzina, minuta, drugie wskazanie / data, wyświetlacz fazy księżyca / rezerwa chodu 45 godzin / średnica 60,50 x 43,30 mm
   Franck Muller od dawna wspiera piłkę nożną i sponsoruje słynną halową piłkę nożną Geneva Coupe de Rois. Wprowadził limitowaną serię dla słynnych klubów i narodowych drużyn piłkarskich, w tym osobisty zegarek FRANCK MULLER® dla każdego członka drużyny narodowej Pucharu Świata w Hiszpanii. Sam Franck Muller uwielbia pogodę, jedzenie i piłkę nożną w Portugalii, często odwiedza Lizbonę. Stworzył zegarki z limitowanej edycji dla trenera Realu Madryt José Mourinho i sponsorował lidera zespołu Tottenhamu André Villas-Boas, więc naturalne jest składanie hołdu C. Ronaldo. CR7 wieczny kalendarz z podwójnym wstecznym chronografem jest zainstalowany we wspaniałej kopercie Cintrée Curvex w kolorze różowego złota. Tarcza jest kontrastowana w czerni i bieli. Funkcja wiecznego kalendarza symbolizuje wspaniały rekord C. Luo w historii piłki nożnej. Podwójna funkcja wstecz i chronograf emanuje dynamiczną witalnością. . W tym czasie C. Ronaldo nosił koszulkę nr 7 podczas gry w Manchesterze United, tarcza 7 była ozdobiona diamentami, a na plecach wygrawerowano heroiczną sylwetkę i charakterystykę C. Ronaldo; sprzedano wszystkie siedem zegarków z limitowanej edycji. Przejęty przez kolekcjonera, chociaż cena nie jest ujawniona, ale szacuje się, że jest zbliżona do 110 000 euro.

C. Luo ma specjalną liczbę 7 godzin z olśniewającymi diamentami
Zegarek z chronografem z podwójnym wstecznym kalendarzem wiecznym, z wygrawerowanym bohaterskim nastawieniem i sygnaturą C. Luo