Certina Wprowadza Nowy Chronograf Ds-2 Quick Series

Rozgrzej się do Baselworld 2015, dodając nowych członków do Certina DS-2 Rapid Series. Nowy zegarek DS-2 Rapid Series wprowadzony przez firmę Certina jest wykonany z zaawansowanych technologicznie materiałów syntetycznych i jest bardzo sportowy. Ramka i górna część korony wykonane ze stali nierdzewnej są ozdobione zielonymi lub czerwonymi kolorami, uformowane z czarną obudową wykończoną PVD, dwukolorowymi wskazówkami godzin i minut oraz integralnie uformowanym czarnym gumowym paskiem (również drobno zszytym zielonym lub czerwonym jedwabiem) Kontrastuj piękno.
   Najnowszy model kontynuuje tradycję serii DS-2 Rapid, jest wyposażony w mechanizm kwarcowy ETA PRECIDRIVE ™, wyprodukowany w Szwajcarii, i ma bardzo dokładne parametry czasowe. Czarna obudowa ze stali nierdzewnej pokryta powłoką PVD jest szczotkowana lub polerowana. Obrzeże ramki prędkościomierza jest ozdobione zaawansowanymi technologicznie materiałami syntetycznymi (zielonym lub czerwonym). Logo rodziny. Korony i przyciski chronografu są również pokryte błyszczącą czarną powłoką PVD, która idealnie łączy się z retuszem etui.
   Przez dwustronne lustro szafirowe z powłoką antyrefleksyjną czarna tarcza chronografu ma wyraźny widok. Dwukolorowe wskazówki godzin i minut oraz wskazówki godzin są pokryte fluorescencyjną powłoką Superluminova, aby zapewnić wyraźny odczyt w każdych warunkach oświetleniowych. W konstrukcji oddzielnego tarczy chronografu setna część drugiej tarczy, tarcza 12-godzinna i tarcza 30-minutowa są ozdobione zielonym lub czerwonym, a mała tarcza sekundowa jest biała. Efekty wizualne. Ponadto małe sekundy na godzinie 6 mają również okno wyświetlania daty, czarne litery na białym tle, łatwe do zidentyfikowania.
   Nowy zegarek DS-2 Rapid Series wykorzystuje słynną koncepcję podwójnego ubezpieczenia DS firmy Certina, która jest wodoszczelna do 100 metrów. Na spodzie obudowy znajduje się specjalne logo żółwia Certiny, które jest również symbolem wytrzymałości i wodoodporności w historii marki.
Szczegóły techniczne
Oficjalny numer: C024.447.17.051.22
Mechanizm: szwajcarski mechanizm kwarcowy
Funkcje: godziny, minuty, sekundy, wyświetlanie daty, synchronizacja
Obudowa: Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej, obróbka PVD, średnica 41 mm
Klamra: klamra ze stali nierdzewnej
Wodoodporna głębokość: 100 metrów