Breguet Ultra-cienki Tourbillon Xiansheng 2014 Bazylea

Gdy zbliża się 2014 r. Baselworld Watch & Jewellery Show, Breguet, jako lider w dziedzinie dobrego zegarmistrzostwa, ma zaszczyt zaprezentować tegoroczne modele podglądu zegarmistrzom na całym świecie – Breguet ClassiqueTourbillonExtra-platAutomatique5377 Ultra cienki samozwijający się zegarek tourbillon z platyny.

  Pasja do przyszłościowej technologii i doskonałości zegarmistrzowskiej

  Breguet Classique Tourbillon Extra-platAutomatyczny 5377 samonakręcający się zegarek tourbillon, który zadebiutował na targach zegarków w Bazylei w 2013 r., Został w tym roku na platynową odzież wierzchnią, a jego wygląd zewnętrzny jest niezwykle kreatywny. Jednym z wielkich wynalazków jest opatentowany ekscentryczny regulator tourbillon z tytanową klatką z wieloma patentami. Mechanizm Breguet 5377 jest również wyposażony w antymagnetyczną sprężynę balansową z krzemu i wychwyt wykonany z krzemu i stali niemagnetycznej. Jest wyposażony w mechanizm 581DR i tourbillon o wysokiej wibracji 4 Hz. Opatentowana „beczka o wysokiej energii” zapewnia 90-godzinną rezerwę mocy. Aby dokładnie umieścić ruch tylko 3 mm w obudowie 7 mm, zegarmistrzowie Breguet ustawili automatyczny rotor w kształcie pierścienia, który może poruszać się w obu kierunkach na krawędzi ruchu. Udany rozwój tej technologii sprawia, że ​​Breguet 5377 jest najcieńszym samozwijającym się zegarem tourbillon. Mechanizm z dwiema opatentowanymi technologiami jest jak miniaturowe dzieło sztuki, delikatne i wyjątkowo retuszowane ręcznie, i można je zobaczyć przez szafirową obudowę z tyłu.

  Unikalny styl Breguet łączy racjonalne piękno

  Ten zegarek Breguet o średnicy 42 mm zawiera wiele klasycznych logo marki: ręcznie grawerowana tarcza, wskazówki ze stali niebieskiej Breguet, indywidualnie spawane końcówki, zewnętrzna krawędź koperty, niezależna numeracja i ukryty podpis. Narodziny tego autentycznego zegarka Breguet po raz kolejny pokazują idealne połączenie elegancji i wydajności marki.

  Ręcznie grawerowana tarcza

  Breguet jest wyposażony w unikalne ręcznie grawerowane srebrne lub złote tarcze Bregueta od 1786 roku. Znakomita ręcznie grawerowana tarcza słynie z eleganckich i wyrafinowanych wzorów, które uzupełniają jej precyzyjny ruch. To wyśmienite kunszt jest prawie do dziś utracony, ale stało się to jednym z ważnych szczegółów identyfikujących zegarki Breguet.

  Z perspektywy wyglądu zewnętrznego symetryczne linie tarczy przeplatają się z asymetrycznymi elementami Cztery różne ręcznie rzeźbione dekoracje wyraźnie oddzielają różne obszary funkcjonalne i prezentują cudowną harmonię piękna: paryskie ćwieki na tarczy godzinowej, zewnętrzne Grawerowane ziarna pszenicy na krawędziach, rezerwa mocy o 8:30 pokazują rzeźbiony wzór w jodełkę, a wzór diamentu przedstawia różne obszary funkcjonalne.

  Breguet niebieskie stalowe wskazówki

  Od ponad dwóch stuleci Breguet używa dobrze znanego wskaźnika z wydrążonym ekscentrycznym igłami w kształcie księżyca, stworzonymi przez założyciela marki. Zaprojektowany około 1783 roku, ten smukły i elegancki wskaźnik stał się hitem, gdy po raz pierwszy został wprowadzony. Od tego czasu „Breguethands” stały się właściwym terminem na zegarmistrzostwo. Wskaźniki Breguet są proste i łatwe do odczytania, niezbędna cecha każdego zegarka Breguet, i stały się przedmiotem wielu innych marek. Zegarek 5377ClassiqueTourbillonExtra-platAutomatique Tourbillon nie jest wyjątkiem od tego klasycznego logo.

  Niezależne uchwyty spawalnicze

  Jako element zegarka zaczepy łączące pasek z kopertą również odzwierciedlają styl 100% Breguet. Breguet zastępuje powszechnie używany pręt sprężynowy śrubą, która mocuje pasek między występami, jest piękny i trwały, dzięki czemu cały zegarek jest bardziej klasyczny. Ponadto oczko pręta nawijającego musi być dokładnie wywiercone, aby obudowa była wysoce wodoodporna.

  Krawędź etui obszyta monetą

  Wzór wgłębienia (dwurzędowy koralik) na ramie zegarka Breguet to dobrze znane logo marki, które pokazuje subtelny smak zegarków Breguet. Podobnie jak w przypadku klasyków z przeszłości, większość modeli Breguet ma wgłębienia, które wyróżniają się na tle wielu modeli. Rzemieślnik przetoczył wzór dołu na ramę zegarka, a następnie przetworzył go ręcznie za pomocą mechanicznych zacisków.

  Niezależny numer i ukryty podpis

  Miłośnicy zegarków na całym świecie zgadzają się, że każdy zegarek Breguet ucieleśnia niezwykły standard technologii zegarmistrzowskiej i warto go przekazać przyszłym pokoleniom. Od czasu stworzenia Bregueta każdy zegarek ma indywidualny numer, co pozwala kolekcjonerom określić jego autentyczność i pochodzenie. Ta piękna tradycja trwa do dziś. Każdemu zegarkowi Breguet towarzyszy unikalny numer produkcyjny, który udowodni umiejętności produkcyjne i wysiłki marki z pokolenia na pokolenie. Już pod koniec XVIII wieku Breguet stał się celem fałszerzy ze względu na wielki sukces. W 1795 r. Breguet przyjął tajny podpis. Ta technologia zapobiegania podrabianiu wytrawia ukryty podpis na tarczy i pojawia się tylko wtedy, gdy światło jest oświetlone pod kątem. Do dziś ukryty podpis jest nadal jednym z ważnych znaków wyróżniających autentyczność zegarków Breguet, a także jest wyłączną cechą większości tarcz Breguet.